2016-2017 GÜZ DÖNEMİ FORMASYON DERS PROGRAMI, AKADEMİK TAKVİM, SINIF LİSTELERİ VE MUAFİYET BAŞVURU SONUÇLARI (GÜNCELLEME)

21.12.2016

Ders Programı için TIKLAYINIZ.

Akademik Takvim için TIKLAYINIZ.

Muafiyet Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Not : Ders programı Akademik Takvim de belirtilen tarihler bazında yapılacaktır.

1- A GRUBU (SOSYOLOJİ 1) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

2- B GRUBU (SOSYOLOJİ 2+FELSEFE+PSİKOLOJİ+SOSYAL HİZMET) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

3- C GRUBU (T.D.E 1 ) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

4- D GRUBU (T.D.E 2+ ARAP DİLİ VE EDEB.+ RUS DİLİ VE EDEB.) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

5- E GRUBU (TARİH 1) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

6- F GRUBU (TARİH 2+ SANAT TARİHİ) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

7- G GRUBU (HEMŞİRELİK) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

8- H GRUBU (EBELİK+FİZİK TEDAVİ VE REHB.+ÇOCUK GELİŞİMİ+SAĞLIK KURUMLARI YÖNT.+BESLENME VE DİYETETİK+VETERİNER HEKİMLİĞİ+ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ+SAĞLIK MEMURLUĞU+BİYOLOJİ) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

9- I GRUBU (YİYECEK VE İÇECEK İŞLT.+SEYAHAT İŞLT. VE TURİZM REHB.+KONAKLAMA İŞLT.+TURİZM İŞLT. VE OTELCİLİK) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

10- İ GRUBU (İŞLETME 1) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

11- J GRUBU (İŞLETME 2+MATEMATİK+İKTİSAT+YÖNETİM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ+İSTATİSTİK+MALİYE+MUHASEBE) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

12- K GRUBU (KAMU YÖNETİMİ+SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ+EV EKONOMİSİ+TARIM EKONOMİSİ) Liste için TIKLAYINIZ.

13- L GRUBU (GIDA MÜH.+MALZEME MÜH.+BİLGİSAYAR MÜH.+HARİTA MÜH.+ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.+ORMAN MÜH.+JEOFİZİK MÜH.+FİZİK+MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK+KİMYA+ZİRAAT MÜH.+TEKSTİL MÜH.+JEOLOJİ MÜH.+JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜH.) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

14- M GRUBU (ARKEOLOJİ+KORO+COĞRAFYA+HALKLA İLİŞKİLER+GRAFİK+RESİM) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

15- N GRUBU (İLAHİYAT+SPOR BİLİMLERİ+ANTRENÖRLÜK+REKREASYON+BİTKİ KORUMA+SİNEMA TV+HUKUK+BAHÇE BİTKİLERİ+HALK OYUNLARI+SPOR YÖNETİCİLİĞİ+GÖRSEL İLETİŞİM) Sınıf Listesi için TIKLAYINIZ.

Görüntülenme Sayısı: 5887